Yasal Uyarı

Yükümlülük

Novus Healing  sunduğu tüm seanslarla ilgili hiçbir vaat veya garanti vermediğine dikkatinizi çeker.

Novus Healing , web sitesindeki bilgilerin özenle ve bilgisi dahilinde derlendiğini beyan eder. Ancak, bu web sitesindeki metinlerin eksiksizliğini veya herhangi bir hatasını hiçbir şekilde garanti edemez.

Novus Healing , bu nedenle, bu web sitesinin içeriğine dayalı eylemler ve/veya kararların sonucu olan, niteliği ne olursa olsun, herhangi bir hasar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Kendi tıbbi tedavinizi ve bakımınızı denetlemekten ve sürdürmekten yalnızca siz sorumlusunuz. Klinik tablonuz ve reçete edilen ilaçlarla ilgili tüm soruları doktorunuz veya uzmanınızla görüşmelisiniz.

• Biz doktor değiliz. Novus Healing, tıbbi tedavi ve/veya ilaçların yerini tutmaz. Tıbbi şikayetler durumunda, teşhis için doktorunuzu da ziyaret edin. Doktorunuza veya uzmanınıza danışmadan ilaçlarınızı asla ayarlamayın.

• Bir doktor veya uzman tarafından tedavi ediliyorsanız, tedaviye bu doktor veya uzmanla devam edin. Bir doktor veya uzman tarafından reçete edilen ilaçları alıyorsanız, bu doktor veya uzman ile kullanımı görüşün. İlaç kullanımındaki değişiklikler mutlaka bu doktor veya uzmana danışılarak yapılmalıdır.

•  Konuşulan her şey gizli kalır. İçerik bilgileri, yalnızca müşteri bunun için açık izin vermişse kamuya açıklanır. Bilgi sağlamak için yasal bir zorunluluk varsa buna bir istisna yapılabilir.

• Müşteri Novus Healing nin hizmetlerinden kendi özgür iradesiyle yararlanır. Uygulayıcı, danışanın danışma sırasında ve dışında davranışlarından sorumlu tutulamaz. Müşteri, kendi davranışlarından/tercihlerinden ve bunların sonuçlarından sorumlu olmaya devam eder. Müşteri, tavsiye/rehberlikten asla sonuç talep edemez. Novus Healing  ek bakım sunar ve bu nedenle şikayetlere ve semptomlara yönelik değildir. Novus Healing bu nedenle fiziksel ve/veya psikolojik durumda herhangi bir iyileşmeyi garanti etmez.