Novus Nedir

Novus Bütünsel Şifa Enerjisi

Kurucunun Mesajı
Novus Healing® Bütünsel Şifa Enerjisi 2019 yılında Şeref Ersintepe tarafından kanal olunmuş yeni bir şifa enerjisidir. Tek uyumlayıcısı ve kurucusu Şeref Ersintepe'dir. Novus Şifa ile geniş ve yoğun bir frekansa uyumlanırken aynı zamanda yeni bir bilinç seviyesine de taşınırsınız. Uzaktan ve yakından alabileceğiniz bu uyumlama 2 gün ve günde 40 dk süren bir süreçtir. Uygulayıcı belgesi almış dostlarımız Novus Şifa Seansı düzenleme yetkisine sahiptir. Kendini hatırlamak isteyen herkese, kendine dönüş yolculuğunda ışık bilgi ve sevgi eşliğinde işaret levhası olmak üzere yola çıktık. Samimiyet ve paylaşmak bu yolda vazgeçilmezlerimiz. Samimiyetin sevgiyi ortaya çıkardığına, sevginin paylaşmayı başlattığına ve paylaşmanın da ışığı ve bilgiyi arttırdığına inanıyoruz. Beraber yola çıkmak üzere gönlümüze davetlisiniz.

Novus Enerjisi ile İlk Tanışma

Geri Bildirimler

Novus Healing® Novus Bütünsel Şifa Enerjisi 1.Aşama uyumlama alan veya şifa seanslarına katılan dostlarımızın yaşadıkları deneyimlerden sonra yaptıkları bilgilendirme geri dönüşlerini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

 • Çalışmanın ilk anından başlayarak yoğun bir enerji akışı hissi,
 • Bedenlerinin bir bölümünde veya tamamında istemsiz seyirme ve hareket etme,
 • Sıcak ve/veya soğuk esinti hissi,
 • Beden, zaman ve mekan kaybı hissi, uçma hissi, çalışma sırasında kendini yukarıdan seyretme,
 • Farklı boyutlar ve (iyicil) varlıklar ile temas, bilgi alma,
 • Bedenin bir bölümünün veya bir kısmının çok ağır hissedilmesi, kaşıntı veya böcek ısırması hissi
 • Geçmiş yaşam ve anne karnı ile bilinç altındaki blokajların ortaya çıkması,
 • Kişinin kendisine özel veya evrensel yaşam için bilgi alması,
 • Farklı renklerde ışıkların görünmesi, ışık ile kavuşma hissi
 • Çeşitli hayvan varlıkların görülmesi,
 • Farklı ses ve koku duyumları
 • Rehber kişileri ve/veya varlıkları görme. Kişinin kendi rehberi ile tanışması
 • Ait olma, BİR olma duygusu, huzur , güven ve boşluk hissi, kendini evinde hissetme hali
 • Uzaktan yapılan seanslarda, seans yapan kişinin, yanında görülmesi ve hissedilmesi,
 • Seans sırasında blokajlı bölgenin şifalanma (enerji bedende) esnasında yaşadıkları deneyimi fiziksel bedende hissetme ve bu hissin seans sonrasında da devam etmesi,
 • Seans sonrasında yaşama bakışlarının değişip yaşamla BİR olma hali, kaygı-endişe ve korkularından arınma
 • Fiziksel bedende ki ağrılı bölgenin iyileşmesi gibi

Bu geri dönüşler kişiden kişiye değişmektedir. Katılımcıya yani danışana hiç bir vaatde bulunmayız. Hastalığa değil, kişiye çalışma yapılır ve Novus Şifa Enerjisi sizin bütününüze çalışır. Sizin ihtiyacınız olanı izin verdiğiniz ölçüde şifalandırır ve sizi bütün varlığınızı dengeye getir.

An'da Dengelen

Enerji alanı fiziksel bedenimizi çevreler ve içinde, düşüncelerimizin, duygularımızın, eylemlerimizin yani yaşamlarımızdaki tüm deneyimlerimizin izlerini saklar.
Travma, yaralanma, çatışma, kriz, stres ve tekrarlayan olumsuz/yıkıcı olaylar enerji alanımıza yerleşir. Zamanla bu uyumsuzluklar; fiziksel gerginlik, ağrı ve acı, duygusal stres, kronik hastalık, rahatsızlık, ilişkiler ve yaşamdaki mücadelelerde 'sıkışmış' olma hissi olarak kendini gösterir.
Novus Healing® Bütünsel Şifa Enerjisi;
enerjisel, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedeninizin katmanlarını temizleyerek sisteminizi, ruhunuzun ışık frekanslarına, yıldız ışığı özünüze yeniden ayarlayacak şekilde tüm sisteminizde çalışır. Doğasında çok boyutlu olan bu şifa, hem uzak mesafeden hem de şahsen eşit etkidedir.

Dönüşümü Başlat

NOVUS HEALİNG 1.SEVİYE uyumlaması Sizi, içsel bilgeliğinizle buluşturarak, direkt olarak ilâhi sonsuz sevgiye bağlar. Enerjisel, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenlerinizin katmanlarını temizleyerek tüm varlığınızda çalışır. Sisteminizi tıkayan blokajları derinden ve nazikçe temizleyip, yaşam enerjinizi yeniden aktive ederek dönüşümü başlatır.
Tüm sisteminizi evrenin rezonansına göre yeniden yapılandırır.
Doğasında çok boyutlu olan bu şifa enerjisini 1.Seviye uyumlama aldığınızda hem birebir hem de uzaktan tüm canlılara şifa seansları yapabilirsiniz.

2. Seviye Uyumlama

NOVUS HEALİNG  2.SEVİYE enerjinizi yükselten, genişleten ve sizi yeni deneyimlere ve açılımlara hazırlayacak olan seviyedir. Göksel enerjinin Gaia enerjisi ile birleşmesi sonucunda enerji alanınızı genişleterek, enerjiyi taşıma ve kullanma kapasitenizi artırır. Evrenle iletişiminizi ve duyusal yeteneklerinizi güçlendirir. Benlik-Evren bağlantısının farkındalığını derinlemesine yaşatır. Varlığınızın tüm katmanlarında yaşadığınız bu farkındalık, günlük hayatınızdan başlayarak tüm yaşamınıza yansıyacaktır. Öz'ünüzdeki güç harekete geçer ve bir Şifacı olarak ÖZ'üne ulaşma isteğinde olan kişilere rehberlik etmeye başlar ve Novus Healing Bütünsel Şifa Enerjisi 1.seviye uyumlaması yapma yetkisini kazanırsınız.