novushealing@gmail.com

Find the Perfect Place for Your Practice

Follow Your Heart
Be yourself, follow your heart! In yogic sense, the phrase “be yourself – follow your heart” has a deeper meaning. It means aligning not only with the attributes of your personality, but also aligning with your true nature.
Dönüşümü Başlat

NOVUS HEALİNG 1.SEVİYE uyumlaması Sizi, içsel bilgeliğinizle buluşturarak, direkt olarak ilâhi sonsuz sevgiye bağlar. Enerjisel, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenlerinizin katmanlarını temizleyerek tüm varlığınızda çalışır. Sisteminizi tıkayan blokajları derinden ve nazikçe temizleyip, yaşam enerjinizi yeniden aktive ederek dönüşümü başlatır.
Tüm sisteminizi evrenin rezonansına göre yeniden yapılandırır.
Doğasında çok boyutlu olan bu şifa enerjisini 1.Seviye uyumlama aldığınızda hem birebir hem de uzaktan tüm canlılara şifa seansları yapabilirsiniz.

An'da Dengelen

Enerji alanı fiziksel bedenimizi çevreler ve içinde, düşüncelerimizin, duygularımızın, eylemlerimizin yani yaşamlarımızdaki tüm deneyimlerimizin izlerini saklar.
Travma, yaralanma, çatışma, kriz, stres ve tekrarlayan olumsuz/yıkıcı olaylar enerji alanımıza yerleşir. Zamanla bu uyumsuzluklar; fiziksel gerginlik, ağrı ve acı, duygusal stres, kronik hastalık, rahatsızlık, ilişkiler ve yaşamdaki mücadelelerde 'sıkışmış' olma hissi olarak kendini gösterir.
Novus Healing® Bütünsel Şifa Enerjisi;
enerjisel, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedeninizin katmanlarını temizleyerek sisteminizi, ruhunuzun ışık frekanslarına, yıldız ışığı özünüze yeniden ayarlayacak şekilde tüm sisteminizde çalışır. Doğasında çok boyutlu olan bu şifa, hem uzak mesafeden hem de şahsen eşit etkidedir.

2. Seviye

NOVUS HEALİNG  2.SEVİYE enerjinizi yükselten, genişleten ve sizi yeni deneyimlere ve açılımlara hazırlayacak olan seviyedir. Göksel enerjinin Gaia enerjisi ile birleşmesi sonucunda enerji alanınızı genişleterek, enerjiyi taşıma ve kullanma kapasitenizi artırır. Evrenle iletişiminizi ve duyusal yeteneklerinizi güçlendirir. Benlik-Evren bağlantısının farkındalığını derinlemesine yaşatır. Varlığınızın tüm katmanlarında yaşadığınız bu farkındalık, günlük hayatınızdan başlayarak tüm yaşamınıza yansıyacaktır. Öz'ünüzdeki güç harekete geçer ve bir Şifacı olarak ÖZ'üne ulaşma isteğinde olan kişilere rehberlik etmeye başlar ve Novus Healing Bütünsel Şifa Enerjisi 1.seviye uyumlaması yapma yetkisini kazanırsınız.

Dedicated Team

Yoga Instructors
Jülide GÜNER

Ayvalık

Risale ŞAHAN

Ayvalık

Our Principles

Principles

Testimonials

What People Say

Hayatta, eksik veya fazla hissettiğiniz ne varsa hepsi dengeleniyor. Kendinizi keşfediyorsunuz; hayat enerjinizi hissediyorsunuz. Birlik bilinci ne demekmiş daha iyi anlamaya başlıyorsunuz. Evrensel sevgiyi hissederek huzuru yaşıyorsunuz.İzlemeyi, kabullenmeyi, izin vermeyi, görmeyi, dinlemeyi, nötrleşmeyi öğreniyorsunuz ve bu çok heyecan verici bir yolculuk. Hayata bakış açınız genişliyor. An’da olmayı öğrenmek şifa ve dengeyi sağlıyor

Ümit Gürel, Balıkesir

Ümit Gürel, Balıkesir

Farkındalığın yüksek olduğu, birlik bilincinin algılandığı, değişimin hissedildiği özel bir deneyim yaşadım.

Meryem Özdemir, İstanbul

Meryem Özdemir, İstanbul

Novus Şifa ile kendinizde bloke ve sabote ettiğiniz ne varsa farkedip hepsinin arınmasına şahit oluyorsunuz. Tamamen varoluşun muhteşem enerjisine teslimiyet ve şifayı kabul ediş ile evrene uyumlu hale dönüşüp, Bir’liğin huzurunu yaşıyorsunuz.

Ayşe Fahriye Ersintepe, Balıkesir

Ayşe Fahriye Ersintepe, Balıkesir

Blog

Güncel Makaleler
ENERJİ KAÇAKLARINI VE ZAAFLARIMIZI NASIL ENGELLERİZ?

ENERJİ KAÇAKLARINI VE ZAAFLARIMIZI NASIL ENGELLERİZ? Kaçak konusu için şu kavramsal kargaşayı hemen çözümlemek gerekir.  Şu evin içindeki elektrik kaçağı nereden geliyor acaba gibi konuyu bir evin salonundaki elektrik kaçağının olması…

Hastalıklarımızın Kaynakları 2

HASTALIKLARIMIZIN KAYNAKLARI 2 SAFRA kesesi taşları ve sorunları ise kararlı olan ve aklında sürekli yapmak istedikleri olup da çevresi tarafından engellendiğine inanıp sürekli kendini zorlayan kişilerde görülebilir. Ancak diğer çözüm yollarından…

Hastalıklarımızın Kaynakları

HASTALIKLARIMIZIN KAYNAKLARI 1) Bedenimizin alt bölgesi; kalçalarımızdan başlayıp ayak parmak ucuna kadar olan uzuvlarımızı kaplar. Bu bölgede problem yaşayanlar yani (kalça, bel alt bölgesi baldırlar, bacak, bilek ve ayaklar ile…